| pisioi a întrebat:

mi-am luat acum 4 luni telefonul vodafone 541 si mi-a dat la el casti si incarcator. iontr-o zi ascultam muzica la casti si le-am scos un pic sa vorbesc ceva. m-am jucat cu ele in mana si sa desprins capaceluacela de la ele pentru ca era lipipt. l-am pus la loc si le-am bagat in ghiozdan. intre timp kapacu iar a cazut iar placuta aceea care erau 2 fire lipite pe ea sa desprins cu tot cu fire.acum cand sa bagg castiile in telefon sa ascult muzica mai aveam doar o casca buna cealalta nu mai era buna. le-am bagat si am dat deumu la muzicaa can am auzit mai bine muzica se auzea si in casca si la telefon tare.:stiti cum sa fac ca sa nu se mai auda si la telefon sau stiti de unde se cumpara modelu acela de casti prin bucuresti? am fost la cateva magazine vodafone din bucuresti si nu am gasit.au zis ca nu se stie daca au pe undeva casti pentru acest telefon decatr la komanda care dureaza mult

1 răspuns:
| Craiovamax a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/Handsfree+vodafone.html

Uite aici o lista cu handsfree/casti de vanzare.Nu stiu cum arata mufa ta de la casti, asa ca te rog sa vezi daca se potriveste careva de acolo cu ce ai avut tu.

Ps: Eu mi-am cumparat handsfree de pe net cu 20 lei pentru LG-ul meu, in conditiile in care la Vodafone pentru aceeasi pereche de casti plateam 50 lei:)