| tunary a întrebat:

Buna,mi-am luat laptop Dell Inspiron N5110 cu procesor i7.Am nevoie de drivere.Am gasit driver pentru placa mea video, dar zice" YOU MUST INSTALL INTERL (r in cerculet) DRIVER FIRST"

Daca se poate sa stie cineva de unde iau toate driverele ar fi perfect.Multumesc ^^

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Cu windows7 sau cu Driver Pack solution 11.8. Are mii de drivere in el. Cauta-l pe google. Are 2.8 GB si este si de 4GB
Bafta!

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop
Vezi pe link-ul de mai sus, ai si drivere Dell si cauti in functie de modelul laptop-ului. succes!

| XatomisX a răspuns:

Daca iei windows 7 nu ai nevoie de nici-un drive

| tunary explică:

Sunt cam afon si nu prea stiu ce trebuie instalat.Am windows7 64 biti dar nu a instalat ABSOLUT NIMIC! ...nici macar driverul pentru placa de retea.Acum descarc Driver Pack 11.8, sper sa fie de folos.Multumesc de raspunsuri, va voi anunta care merge. Daca nu merge nici cu programul asta voi instala din nou windowsul