| americanu00334567 a întrebat:

Buna,mi-am luat o tableta E-BODA Android si vreau sa stiu cum instalez internetul pe ea? am Wi-Fi si cablu de date dar nu stiu cum sa le folosesc deci cu aceste 2 unelte vreau sa aflu cum sa am internet pe tableta

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Ati tampit la cap toti cu tabletele alea va iau astia bani pe niste rahaturi care se duc naibi in 2 ani

| awspam a răspuns:

Bre labarule intri la setari wi-fi bati codu din 192.168.1.0 de la retea de wi-fi pe urma parola daca se cere sau te uiti pe spatele modemului si scrii alea de acolo nume de retea parola password na sa intelegi si tu si trebuie sa mearga eventual opreswti un firewell din modem daca e activ si cam asta e trebuie sa mearga,,, ma cac pe tableta ta de doi bani bre, mai bine ma imbat sau merg sa vizitez un varf de munte decat sa imbogatesc pe alti,

| americanu00334567 explică:

Ce ai tu ma?! ca eu imi iau tableta si tie ti-e ciuda? hai mai sictir daca nu-ti convine ca eu mi-am luat tableta! STFU! pentru Wsp_Adi_1987