| kyton a întrebat:

Mi-am luat o unitate centrala noua si am o mica problema dar nu stiu despre ce e vorba. Uneori cand pornesc unitatea centrala pe desktop nu imi apare nimic cu toate ca butonul de la monitor este verde si centrala merge.Trebuie sa opresc PC fortat pentru al putea porni din nou.

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Posibil de la placa video. Incearca sa vorbesti cu cei de la care ai luat unitatea centrala si sa le explici cazul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie sursa, placa video, placa de bază, memorii cu erori, pot fi multe. Du-l la garanție dacă te deranjează și/sau se agravează.