| LaLaLaAM a întrebat:

Mi-am luat telefon Vodafone Smart II. As vrea sa stiu daca imi trebuie cablu de date pentru a descarca muzica din calculator. Daca nu imi trebuie neaparat explicati-mi cum sa descarc.Multumesc:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StefaniaGeanina a răspuns:

Nu cumva incarcatorul este si cablu de date adica nu iese din alacare intra in priza?

| LaLaLaAM explică (pentru StefaniaGeanina):

Ba da...nu stiu daca e cablu de date. Am cablu de date si la aparatul foto si sunt identice.Cred ca este cablu de date.

| EeDiy a răspuns:

Fara cablu de date nu poti sa bagi nimic de pe calculator in telefon.Sau daca vrei ia de la televizor melodii prin SMS.
FuNda?

| Draghici_Gimi_1972 a răspuns:

Nu trebuie neaparat cu cablu de date daca ai blouthout la pc si la tel poti sa le trrimiti! FUNDA?

| Camelia_Samoilescu_1996 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat cablu de date. Daca ai card de memorie si un cititor de carduri poti sa bagi cardul in cititor si il folosesti ca pe un stick.