| Ddyyaa94 a întrebat:

Mi-am luat un iphone4, replica, de pe internet. Arata foarte bine dar l-a inceput mergea foarte bine, iar acum nu il mai pot deschide. Sa fie oara din cauza bateriei? Daca cumpar una noua, telefonul va merge iarasi?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E replica...sa dus de tot

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu e bun ca e replica.de cate ori sa va spun.replicile nu merg decat 2 saptamani si dupa gata il f^te softu.strange bani si cumpara unu' din magazin. daca ai abonament sau unul din parinti are abonament spune-le sa iti cumpere.cu puncte(daca esti la orange.altele nu stiu)

| aly02 a răspuns:

Bateria nu are nici o problema ca si eu am patit tot la fel.Si am platit degeaba o bateri nouahappy.Cel care ti-a dat telefonul iPhone l-a dat ca era stricat.Multumesc:*.

| Lily_7133 a răspuns:

Bateria este parte componenta din placa de baza a telefonului, interventia asupra ei nu se face decat la un service autorizat.

| cosmanionutz a răspuns:

Buna... ca tot veni vorba, vreau sa-mi cumpar un iphone4 repliaca de pe http://www.magazindualsim.ro/products/Replica-Iphone-4-Dualsim.html... si nu stiu ce sa fac.,,, ce imi recomandati? :)