| golem2345543 a întrebat:

Mi-am luat un laptop de gaming HP pavilion gaming cu FreeDos si cand mi-am facut un stick bootabil si am apăsat pe boot meniu nu imi are USB ...etc ca sa îl pot selecta și să îmi instalez windows-ul. Știți de ce nu imi apare optiunea? Pls ajutati-ma Urgent!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti apare in bios/meniul de boot, atunci cel mai probabil nu e scris stickul cum trebuie. Incearca alt program sau alta imagine de windows, asta dupa ce incerci alte porturi usb, iar daca problema persista, intreaba pe cineva mai aproape care sa poata diagnostica problema mai hands-on.