| Oana_2127 a întrebat:

Buna!
Mi-am luat un laptop nou HP Pavillion G6 si nu am instalat win pe el.
Eu ma descurc cat de cat sa instalez dar daca e nou el se deschide si nu imi apare bios sau nimic de genul asta ci ma pune sa selectez limba dupa care imi spune asa: Installed cfdos\bin\key\us.key asta e ultima fraza de pe ecran. Spune-ti ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Faci rost de un cd bootabil cu windows si ii dai bice happy

| IceMan37RD a răspuns:

1tongueune direct Cd Windows ---stinge laptop-ul sau da restart si apesi delete cand apare prima fereastra
2big grinaca tot nu merge cheama un prieten priceput.
3big grinu laptop la un specialist in calculatoare