| culy a întrebat:

Mi-am luat un Samsung GT-S5560i de la cosmote, mi-am activat netu' si cand vreau sa intru pe youtube, imi aleg un videoclip, cand dau pe el imi scrie conectat si dupaceea reincercati.
Mi-am facut setarile dar nu stiu care ii problema, ma puteti ajuta pls?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| bLacKbaLL a răspuns:

Hey! ai folosit cumva aplicatia youtube sau ai scris pe net youtube? incearca ambele variante si vezi daca ai instalata chestia aia pentru a vedea filmulete!

| adrian_9024 a răspuns:

Poate nu sunt facute setarile corect sau nu ai destula viteza ca sa ruleze acel filmulet de pe youtube