| Claus110 a întrebat:

Bună! Mi-am pus din greșeala varsta pe Facebook 2008 si acum nu o mai pot schimba. Stie cineva de-ce nu mai pot sa o schimb?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand ti-ai pus / schimbat varsta pe Facebook? Trebuie sa astepti cateva zile ca sa o poti modifica din nou.
Atentie! Datele privind varsta se pot schimba doar de cateva ori. Ulterior, aceasta posibilitate devine inactiva.

| Claus110 explică (pentru dannyel86):

Mi-am schimbat-o acum 3 zile.
dar daca ramane inaciva cum pot sa o mai schimb?

| dannyel86 a răspuns (pentru Claus110):

Mai asteapta cateva zile, apoi incerci din nou.
Daca ai modificat-o de multe ori si a devenit inactiva optiunea, nu se mai poate schimba deloc varsta.