| YLLL a întrebat:

Mi.am scos cardu de memorie din telefon ca sa pun ceva poze, muzica etc pe el.Am introdus cardul in telefon, si cartela. L-am aprins, a stat vreo 2 secunde aprins si s-a stins dintr-o data. straight face L-am aprins inapoi , aceeasi treaba laughing. am si scos bateria si am introdus-o iar, dar tot nu merge. Care poate sa fie problema?straight face

7 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Incearca sa scoti cardul si sa il aprinzi. Probabil e de la card. Daca nu, incearca sa scoti cartela. Afla intai care e problema ca sa aflii care e solutia.

| YLLL explică (pentru AlexCrb):

Interesant. fara cartela merge straight facelaughing)

| AlexCrb a răspuns (pentru YLLL):

Incearca cu alta cartela... apoi o bagi la loc pe cea "originala"

| YLLL explică (pentru AlexCrb):

Am facut ce ai zis si merge, dar cum am aprins telefonul mi-a aparut ca se trimite un mesaj, si m-am uitat la trimise si era un mesaj trimis chiar acum la 12:09 unei colege" ce faci bby?" si eu nici macar nu la.m scris. nu stiu ce se intampla laughing)))

| AlexCrb a răspuns (pentru YLLL):

Android? O fi vreun virus, ceva... Cine stie...

| Denyyy_1318 a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu si m-am dat batuta. Acum am alt telefon si mi s-a spus ca telefonul nu accepta cardul de memorie. Iti trebuie unul cu mai putina memorie si poate merge.

| AlexCrb a răspuns (pentru Denyyy_1318):

Problema e de cartela, nu de card happy