| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am spart de curând ecranul la telefon, și aș vrea să-l schimb. Știe cineva cam cât m-ar costa? Țin să menționez că e spartă doar sticla de ecran(cred că așa îi zice), display-ul este în regulă. ( Sunt din Buzău). Mulțumesc.

1 răspuns:
| selfie a răspuns:

Depinde. La unele telefoane costa aproape cat telefonul in sine si e exagerat de mult. Nu mai este in garantie telefonul? Incearca la service. Te duci si intrebi si poate o sa ai surpriza sa te coste putin. happy