| redds98 a întrebat:

mi-am uitat parola de la facebook si de la yahoo.Dar inca sunt logat pe facebook de pe browser.Este vreo sansa sa-mi recuperez parola?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Arunca o privire in lista cu parolele salvate ale browser-ului. S-ar putea sa gasesti acolo parola si de la Facebook, dar si de la Yahoo.
As incerca sa aplic si aceasta metoda, in cazul in care browser-ul a salvat parolele: http://technologywebbrowsing.wordpress.com/......e-browser/ - poate merge si cu salvarea parolelor prin cookie (optiunea "tine-ma minte", etc din momentul logarii pe site.).

Incearca sa resetezi parola la Yahoo. Asigura-te ca nu ai uitat raspunsurile la intrebarile de securitate. Apoi, odata ce ai deblocat mail-ul, reseteaza si parola de la Facebook, delogandu-te si facand click pe "am uitat parola". O sa iti trimita un link pe mail, prin care o sa poti reseta parola.

| redds98 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Am incercat aceste optiuni...Deci ar fi cazul sa-mi fac alte conturi?(si sa-l dezactivez pe cel actual)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poti recupera dar o poti schimba.dai la „mi-am uitat in *** parola" si apoi iti cere numarul de telefon.iti da un cod, prin mesaj, bagi codul primit pe pc, apoi bagi alta parola. daca nu ti-ai bagat numarul real de telefon, iti spun de acuma sa iti faci alt cont.