| TOFFIXman a întrebat:

Mi-au aparut niste poze cu niste firme sau ceva in telefon! Nu stiu cum dar imi e putin frica si nu stiu daca sunt virusi sau nu, sau daca sa imi fac griji, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Depinde, cateodata cand descargi aplicatii, se mai intampla ca sa mai salveze automat poze pe telefonul tau. Asta poate fi o posibilitate.

| Departure a răspuns:

Nu e 100% sa fie virusi, dar cu siguranta ar trebui sa fii ingrijorat daca nu le-ai downloadat tu

| TOFFIXman explică (pentru Departure):

Pai si ce ar putea fi, si ce as putea face?

| TOFFIXman explică (pentru Departure):

Ce ar putea fi? Si cum m-as putea proteja?

| Departure a răspuns (pentru TOFFIXman):

Poate fi hacking.Iti poate accesa telefonul de parca ar fi al lui, daca ai vre0un program luat de pe net, nu de pe appstore, recomand o resetare din fabrica

| TOFFIXman explică (pentru Departure):

Nu am programe, nu am nimic, decat pozele alea