| Euu8 a întrebat:

Mi s-a furat telefonul si vreau sa fac o cerere la Vodafone sa descopar persoana(adica sa vad ce vorbeste pe cartela) cum pot face?

1 răspuns:
| Decicumzici a răspuns:

Daca ti-a furat telefonul a aruncat cartela departe de locul unde locuieste el, si a reinstalat softul pe telefon sa scape de lowjack (gps anti furt sistem). Daca a facut astea 2 lucruri bye bye telefon. Poti incerca totusi. Prima data mergi la politie de unde ei iau legatura cu compania de telefonie.