| cristina93 a întrebat:

mi s-a spart id-ul de mess, cum as putea sa il recuperez? am incercat sa pun raspunsurile la intrebarile de siguranta dar nu mi le mai amintesc, ce as putea sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu il mai poti recupera daca ti-a schimbat parola si emailul alternativ (chiar daca stii intrebarile de siguranta). Pe viitor fi mai atenta cui spui parola de la messenger! Parola trebuie sa fie confidentiala si sa o stii doar tu.Ea nu ti-a fost sparta, ti-a fost furata!

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

Nu mai avea incredere in prieteni (si daca sunt fete) sad