| TPUSenior01 a întrebat:

Mi s-a stricat pc-ul... Am descarcat ceva virusat si am vrut sa schimb antivirusul cand l-am dezinstalat BUM, nu mai pot sa intru pe net si nici nu reactioneaza. Si acum am ramas ci virusi, nici antivirus nu mai am ca nu pot sa intru pe net, nu stiu ce sa fac, va rog, ofer funda.
Aveam AVG, daca ajuta cu ceva... oh go on

Răspuns Câştigător
| Skyglory95 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de opereare! iar ca antivirus mie mi se pare bun eset nod 32, eu pe asta il folosesc mereu...

5 răspunsuri:
| danutzz008 a răspuns:

Formateaza toate partiile, apoi reinstaleaza windows.ul.

| cosmin2010 a răspuns:

Trebuie reinstalat sistemul de operare

| valeriac152000 a răspuns:

Salut, trebuie sa instalezi din nou windowsul, eu tot asa am patit-o.

| Beldianu_Alin_1999 a răspuns:

1. poti inrca sa stergi ceea ce ai descarcat virusat ( dar nu cred ca o sa mearga)
2. schimba-ti windows-ul si nu-ti mai pune AVG ca nu e prea bun, parerea mea!
Funda?

| edyboss01 a răspuns:

Iti trebuia malware-bites dar daca nu poti intra pe net nu prea ai ce face, trebuie sa iti reinsta
lezi alt windows funda?