| SmIlEy_4608 a întrebat:

Nu imi gasesc telefonul si nu stiu sigur daca l-am pierdut sau daca mi-a fost furat! Cum imi dau seama daca cartela este scoasa din telefon sau nu chiar daca telefonul este inchis?

2 răspunsuri:
| SmIlEy_4608 explică:

Iphone 4s, am IMEI si cutia originala dar acum nu stiu daca in cazul meu poate sa faca ceva politia fiindca nu stiu daca a fost pierdut sau l-a furat cineva?

| annna69 a răspuns:

Daca ai telefonul la abonament poti afla usor unde e. sau daca ai Iphone sau Samsung Galaxy, acelea au IMEI, poti contacta politia si ei iti vor spune exact unde este