| miki13 a întrebat:

Nu imi mai merge webul de la laptop(model Acer 2920z) si cred ca am sters vreun program de la web pentru ca inainte mergea.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ai sters driverele, probabil.
Trebuie reinstalate
Il descarci de aici, http://www.laptopdriversfreedownload.com/......32bit.html
cel cu bison camera iti trebuie

| miki13 explică (pentru antimulte):

Pe mess imi merge dar pe omegle, pizap nu si nu inteleg de ce folosesc mozila

| Radu284 a răspuns:

Unele laptopuri au o combinatie de taste (FN + ceva) sau un buton undeva care activeaza/dezactiveaza WiFi-ul. E posibil sa fi apasat din greseala pe el.