| TheLovelyGhost a întrebat:

Nu imi merge netul, va rog mult daca ma puteti ajuta cu router-ul de internet (eroarea 651), daca stiti.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Scoate din priza si porneste din nou routerul, respectiv si calculatorul.
Daca nu-ti merge nici in continuare, atunci suna la linia de deranjamente /service a furnizorului de internet, te vor indruma pas cu pas sau vor veni acasa la tine sa-ti rezolve problema.

5 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

E o eroare de la conexinea PPoE. Probabil se duce dupa un restart al routerului.

| anonimg a răspuns:

Eroarea 651 este de la firma de la care ai netul. Firma este de vina si trebuie doar la ei sa suni sa poti rezolva problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RCS & RDS, Digi? ahm?

| missfatadelatara a răspuns:

Lasă modemul sa facă o plimbare pe geam. Eventual să-l însoțească și laptopul sa nu se plictisească.