| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu imi merge sonorul de ceva vreme, acolo jos in dreapata unde e difozorul ala este taiat cu o dunga rosie si nu este dat pe mut. nu stiu care ar putea fi cauza pentru ca a fost unul si mi l-a reparat dar a mers doar vreo 2 ore.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai instalat driverul pentru placa de sunet? Daca il ai instalat si nu se aude inseamna ca are placa de sunet ceva.O placa noua costa in jur de 20 lei.

| anndreydomino a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa mi-a facut si mie si pana la urma am rez

| danmidnight a răspuns:

Intra la sonor, dai Options( e undeva mai sus) si dai Proprietes si bifeaza ce crezi ca iti trebuie.

| Kyduletz_Cosmin_1998 a răspuns:

Incearca alta placa driver da vezi sa fie compatibila cu placa driver. sper ca te-am ajutat

| anndreydomino a răspuns:

Mergi in device manager si dai pe acolo unde e sonoru si dai update apoi automat