| xpzeus a întrebat:

Nu imi vede stick-ul calculatorul meu. Daca il bag in calculator il vede. imi da mesajul, cand cauta driveru si sa il instaleze:Installation prevanted by policy.Am incercat cu mai multe stickuri si tot mesaju asta imi apare.Nu imi apare in disck manager. Puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Http://ow.ly/MVHoM

| xpzeus explică (pentru K0sti):

Multumesc K0sti

| K0sti a răspuns (pentru xpzeus):

happy Sa cresti mare! Ai prins ideea, Google e de baza!

3 răspunsuri:
| Shaddox a răspuns:

Incearca alt port USB, de preferat in spate. Daca nici asa nu merge atunci reporneste calculatorul, e posibil ca placa de baza sa-l fi inchis pentru a face economie la curent (vezi si power settings0.