| Geaninapink99 a întrebat:

Nu inteleg de ce atunci cand e ziua mea de nastere oamenii nu imi pot scrie pe Facebook...
Cine imi poate spune unde sa intru?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

1. daca tu ti-ai schimbat setarile ca oamenii sa nu-ti poate scrie pe FB-ul tau, atunci nu-ti pot scrie
2. in situatia in care nu ai acea setare fixa si lumea ar putea sa-ti scrie si totusi nu-ti scriu, l inseamna ca nu vor de fapt sa-ti scrie.

| Geaninapink99 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Intră la setări apoi bifează că poate să-ți scrie oricine pe peretele tău de Facebook. Vezi aici: https://www.youtube.com/watch?v=E8wgAex4yco