| OoAdryoO a întrebat:

Nu le prea am cu calculatoarele. insa sper sa intelegeti mesajul. big grin

De 2-a zile atunci cand aprind PC-ul se incarca tot. Si inainte sa imi apare desktopul imi apare mesajul acela sa apas Ctrl+Alt+Del. Si tot asa la nesfarsit ..Stie cineva ce as putea face? bine. in afara de al reformata. sad Sau sa imi spuna macar cauza, sa evit sa se mai intample acest lucru pe viitor.

Răspuns Câştigător
| Armando_Marin_1991 a răspuns:

Ok hai s incepem. nici eu nu prea le am cu calculatoarele dar cred ca ar trebui sa vorbesti cu un specialist de incredere altii nu fac decat sa iti fure informatii pers sau ip

1 răspuns:
| Onio a răspuns:

Apasa Ctrl+Alt+End, presupunand ca esti pe remote desktop.