| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

.......Nu ma prea pricep la gadgeturi.Vreau sa imi cumpar o tableta Samsung. Vreau sa stiu daca are android sau trebuie sa il instalez eu? Si daca trebuie instalat cum o fac?

Răspuns Câştigător
| CeVorbestiMa a răspuns:

Are android pe ea...la inceput iti va cere niste lucruri simple...numele tau si lucruri de genul.Tu nu trebuie sa instalezi nimic decat aplicatiile si jocurile pe care le preferi

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca are android pe ea, tabletele nu sunt ca laptopurile