| anakondabaa a întrebat:

nu mai imi merg cateva taste la laptop : m v c x z. / ce ar putea avea, cum sa le fac? fundita

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Incearca sa scoti tastele si sa cureti inauntru, tastaturile laptop=urilor sunt de obicei f.rezistente dar se poate sa ai o cantitate mare de praf, mizerii in ea.

| TheLastCookie a răspuns:

Pai schimba limba la tastatura eu asta am facut si cum vezi,,,,,,,,,,,,,,,,,,, sunt foarte bine mersi

| kantorlaurentiu a răspuns:

Aceiasi problema am si eu numai ca la mine nu functioneaza...a s d f deloc folosesc o tst virtuala.si nu stiu ce sa fac.am un HP pavioion dv6.propuneti ceva?

| alexandra_7314 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, aceleasi taste ca si tine dar si space si,.le-am curatat si degeaba iar azi am fost la un service si mi-au zis ca nu se poate repara, doar se poate inlocui toata tastatura si nu stiu ce sa fac. sa mai incerc si in alta parte sau sa o inlocuiesc? u ai rezolvat ceva?