| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai imi merge instagram. Ma conectez normal si handicapata de aplicatie spune ca mi-a resetat contul sau parola si sa dau forgot. Mi-a mai dat odata asa dar a mers si acum nu.
Dau forgot, scriu username, si cum nu am numărul de telefon si facebook-ul la cont doar emailul mai ramane.
Prima oara a mers dar a doua oara nu. Spune ca s-a trimis dar cand verific nu e nici un email.
De ce si ce sa fac? M-am uitat si la helpul de la instagram dar nu e ceea ce am eu.

Deci de ce si ce sa fac?

2 răspunsuri:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Instagramul mai face faze de genul, si mai incearca o zi doua daca nu merge i-ati adio. Si pentru viitor iti dau un sfat. Daca ai instagram nu te mai deconecta, nimeni nu face asta laughing ca doar nu are cine sa iti umble sau sa vada activitatea ta acolo.Bafta