| Teoo_Rappy_1996 a întrebat:

Nu-mi mai merge messengerul de la Facebook. Indiferent daca intru pe pc sau pe telefon, nu merge, ci imi apare ca se incarca ceva (asta daca intru pe aplicatie, ca daca intru pe safari imi spune ca ceva went wrong.). Ce a mers prost? Nu stiu. Totul a inceput atunci cand am trmis un mesaj unei persoane pe care abia am adaugat-o la prieteni. Dupa ca am trimis mesajul, scria sus cu rosu, in engleza, asa cum scrie la toti detinatorii iphone, ca mesajele se incarca (pai ce mesaje daca eu n-am mai vorbit cu persoana respectiva?). Ma rog. Am sters aplicatia messenger, iar acum nu mai gasesc nicio conversatie. Sa zicem ca am trecut peste asta, dar cum pot rezolva problema?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca spui ca ai sters aplicatia.Si ca nu iti merge.Ce sa inteleg? Ai sters-o sau nu?

| Teoo_Rappy_1996 explică (pentru darrio2007):

Da, am sters-o dupa ce am intampinat probleme la trimiterea unui mesaj. Deci problemele erau si inainte sa sterg aplicatia. Am sters-o crezand ca se va rezolva...

| darrio2007 a răspuns (pentru Teoo_Rappy_1996):

Am patit si eu asa dar dupa dezinstalare si reinstalare nu am mai avut probleme.

| Teoo_Rappy_1996 explică (pentru darrio2007):

Deci am avut aplicatia, apoi s-a stricat. am sters-o si am reinstalat-o. dupa asta, am ajuns sa nu mai am nicio conversatie si sa am aceeasi problema.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Păi hai sa vedem, deci zici ca nu i ti merge messengerul de la facebook nici pe telefon nici pe calculator nu? Cred ca ai luat un virus de la acea persoană pe care ai introdus o in lista messenger, este normal sa nu meargă mesageria facebook nici pe telefon nici pe calculator, deoarece atit telefonul cit si calculatorul se conecteaza pe un singur cont, contul tău google sau yahoo, trebuie sa intstalezi un anti virus pe calculator, si sa faci o actualizare a tuturor programelor care le ai tu pe calculator, iar la telefon la fel, fă i o actualizare. Sanatate multă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i picioare daca nu merge.

| Maria_Ana_1988_YUOW a răspuns:

Buna, cum ai rezolvat problema? Și eu am
La fel

| Alexandru_Toc_1998 a răspuns:

Am si eu aceeas problema i-am dat o citire cu antivirusul si tot nu merge daca gaseste cineva o solutie sa imi spuna si mie sad

| Constantin_Boboc_1941 a răspuns:

Păi eu am întrebat, tot eu să răspund?

| Mihaela_Catalina_1998 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de 24h, dar mi au disparut conversatiile dintr o data?‍♀️. Cum ai rezolvat problema?

| FratilaMarcel a răspuns:

Logare