| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Nu pot insera o imagine facuta cu aparatul foto in wordpress. Imi tot da mesajul acesta! Cum as putea sa rezolv? Nu ma lasa sa incarc pe site nicio alta poza facuta cu aparatul sau cu telefonul
Mesajul este >urmatorul
DSCN0709.JPG File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.

1 răspuns:
| Țuțuleee a răspuns:

Poza ta ori este prea mare ori marimea ei este prea mare. poti sa modifici limita in php.ini