| Buie_Daniela_1972 a întrebat:

nu pot sa gasesc driver pentru placa de retea pentru windows 7 la laptopul meu compaq presario cq57.dau funda celui care il gaseste

2 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ai aici toate driverele dupa ce selectezi sistemul de operare. http://bit.ly/1F2DNY4

PS: Sa imi zici daca nu este acela laptopul.

| dannyel86 a răspuns:

Raspunsul anterior e cel potrivit, pentru ca imaqtpie ti-a dat pagina oficiala. Trebuie doar sa alegi sistemul de operare Windows 7 (pe 32 sau 64 biti) si sa descarci driverele compatibile.