| neneacs a întrebat:

BUNA
NU SE conecteaza boxa la laptop...
am o boxa care se conecteaza prin bluethooth la orice aparat dar am primit si un cablu de incarcare care are si mufa aceea de la casti...
stie cineva ce se poate face pentru a rezolva problema?
p.s. bag mufa in laptop si nu se aude nimic nici de la boxele incorporate nici de la celelalte! ajutoorrr
2xp.s. prin buethoot merge perfect dar prin cablu nu merge...

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce boxa/model.

| neneacs explică (pentru stlucian):

Bee by dr.eric AN-2477

| stlucian a răspuns (pentru neneacs):

Nu gasesc nimic sad
Firma/model...

| neneacs explică (pentru stlucian):

Da-mi un mes sau skipe sa vb ca aici nu ma lasa sa pun link
sau
youtube/watch? v=0_M4qkO98Bo

| stlucian a răspuns (pentru neneacs):

Vezi ca ai un buton On/Off care din cate inteleg e pentru bluethooth/MP3.Muta-l in pozitia MP3.Boxele incorporate merg singure? Daca da atunci ar trebui sa functioneze si boxa ta cu conditia ca mufa Jack mama(din laptop) sa fie OK.

| neneacs explică (pentru stlucian):

Daca bag castile e ok merge deci leptopul nu-i de vina... Am conectat si am incercat pe mp3 zice cv de fm si incepe radio... Nu ce bag eu la pc am sa fac diseara un video