| anonim_4396 a întrebat:

Bună nu știți cumva o mașină de tuns parul pe baterii, sau dacă nu măcar una cu andocare, care sa se încarce rapid și sa țină mult?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o masina de tuns barba de la gilette cu o baterie AA merge. Cauta in mall bine. E buna pentru orice tip de par din craci subrat

| darrio2007 a răspuns:

Cauta si tu pe site-uri de profil. Din moment ce scrii aici, banuiesc ca ai net.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stim. Citi bani vrei sa bagi in ea? Nu ti-as recomanda cu baterie, alea la retea sunt sfinte. Ca marci, exista Wahl si altele.