| marasem a întrebat:

Bunahappy Nu stiti de ce nu imi mai merge facebook`ul pe telefon? Am un samsung gt-5230. mi-a mers un timp iar acum nu mai merge.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

sad nici mie nu-mi mai merge sad

| Fabian20 a răspuns:

Vezi poate nu mai ai internetu activat pe cartela

| marasem explică (pentru Fabian20):

Am internetul activat. mi-a mers mai mult de un an si acum imi da nu stiu ce.Am si aplicatie pentru facebook doar ca era mai misto direct de pe internet. App. nu stiti cum mi-asi putea download`a aplicatia pentru messenger direct pe telefon gratis?

| Tzukhii a răspuns:

Pai cel mai probabil este ca ori nu ai suficinti centi. ori memorie. si eu am patit asa. nu am avut memorie la telefon