| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu cartela mea nu ma lasa sa trimit mesaje de pe niciun telefon. Sunt pe abonament Vodafone. Cum pot sa fac ca sa potsa trimit mesaje?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai setat alt numar al centrului de mesaje sau l-ai sters asta e nr exact cum scrie aici +40722004000 cred ca gasesti unde trebuie introdus setari mesaje nr centrului de mesaje editare si asa mai departe la urma salvezi si gata eventula opresti si repornesti telefonul

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Prostii! intra in meniul mesaje apoi setari apoi cauta numarul mesageriei vocale si bagi acest numar! si eu am abonament Vodafone! +40722033334

| DonyHD a răspuns:

Pei intai verifica daca mai ai mesaje disponibile sau ar putea sa se fi demagnetizat cartela si trebuie sa te duci la un centru Vodafone sa iti dea alta cartela dar cu acelasi numar tongue succes.

| Quanah a răspuns:

Am patit-o si eu. Umblasem in setari la mesaje, stersesem un numar, si nu mai puteam trimite. M-am dus cu el la un sediu Vodafone si mi l-au reparat happy