| Geaninapink99 a întrebat:

Nu stiu ce se întâmplă cu telefonul sau internetul dar atunci cand vreau sa imi pun poze pe Fb nu merge..imi da eroare. Cand intru pe google se incarca f greu paginile pe Youtube la fel, iar melodiile merg cat merg si dupa nu se mai încarcă. Precizez ca e chestia asta de 4 zile. Nu sunt in țară. Sunt in alta țară... cineva care se pricepe? Va rog

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, probabil că acesta e (și) motivul pentru care nu reusesti să postezi imagini pe Facebook. Până aștepți să se încarce o imagine, se pierde conexiunea la internet, de aceea îti dă eroare.

| Andreeush a răspuns:

Poate e slabă viteza de internet.