| Cătălin11 a întrebat:

Nu stiu daca vi s-a intamplat si voua dar am o problema cu site-ul Google in modul normal la Google Chrome. Pagina arata in stil mai vechi nu mai apare bara neagra de sus in schimb toate optiunile acelea sunt in partea din dreapta, iar literele nu mai sunt 3D. Problema nu apare si in modul incognito. Am sters toate datele din el dar nu s-a schimbat nimic. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Nu poți să faci nimic.La toți ne apare așa. Google și-a îmbunătățit motorul de căutare și probabil odată cu asta, dar și cu împlinirea a 15 ani de existență și-au făcut o schimbare de imagine.

| SouLIce a răspuns:

Nu poti face nimic cei de la google a modificat pagina

| ale28bz a răspuns:

Cand vrei sa iti apara acea bara neagra apasa pe Gmail ( din partea dreapta sus)

| Cătălin11 explică:

Chestia e ca in modul incognito sau in explorer imi apare corect

| Asdfghjkl99 a răspuns:

Habar nu am, si la mine e la felthinking