| myangel_8969 a întrebat:

nu stiu de ce nu mai imi apara in bara semnul de la baterie si de la sunet si nici nu stiu cum sa le fac din nou sa apara.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Te duci la control panel si dai la Taskbar and Start menu si setezi de acolo!

2 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Daca ai windows 7 trebuie sa apesi pe sageata aia cu vf in sus si dai customize. apoi la baterie dai show icon and notification

| Alexandru_Crisan_1989 a răspuns:

Salut, la windows 10 cum trebuie facut, ma ajuta cineva multumesc