| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu sunt sigura daca are sau nu o problema telefonul meu. Cand ma uit pe fb la un filmulet, se vede foarte rau si nu inteleg de ce, dar am vazut ca filmuletele din telefon se vad foarte bine.Îmi poate explica cineva daca stie cum sa rezolv problema?big grin Multumesc!

2 răspunsuri:
| robertp1 a răspuns:

Problema este ca facebook-ul de pe telefon nu suporta rezolutie mare. In aplicatia de youtube de exemplu de pe android/ios se vede la rezolutie maxima de exemplu 720p/1080p, iar pe aplicatia iphone se vede la 240p/360p... Nu poti rezolva, te uiti asa cum este, imi pare rau.

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru robertp1):

Am S4..pana acum se vedea normal..de ieri am observat ca se vede rau..adica imaginea se misca de sus in jos..nu stiu cum sa-ti explic