| 0PopaPorno a întrebat:

O prietena de-a mea a vrut sa puna niste poze din iphone in pc si a zis ca i-a aparut nu stiu ce pe acolo si a apasat ok si acuma nu mai are nicio poza pe telefon, nici contacte are doar un mesaj trimis prin 2013. Wtf? Ce-a facut? Se poate rezolva cumva? Are doar 1 cont de icloud.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

A dat sincronizare sau ceva de genu in itunes si a sters toate pozele din el. Nu mai poate recupera pozele, s-au sters de tot.

| mont a răspuns:

Sa faca restore cu un back-up mai vechi daca are. In caz ca are, va gasi aceasta optiune in iTunes.