| BeautyfullStar a întrebat:

O prietena de-a mea... mi-a dat IGNORE la mesenger! iar acum vrea sa am readauge si nu stie cum. nici eu nu stiu! Daca exista vreo metoda astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| BriosicaaaDark a răspuns:

Da la messenger, apoi la Preferences apoi ignore list, apasa pe id-ul tau si da remove, apoi apasa apply apoi OK. Funda te rog?

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Pai acolo sus ai Messenger, apoi pe preferences.
O sa iti apara o fereastra, si in stanga ai o lista.Cauti Ignore List si dai acolo.O sa iti apara o casuta unde ai contactele ignorate.Selectezi contactul pe care vrei sa il scoti si dai remove. Dupa aceea il bagi din nou in lista cum se baga normal.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!

| panther2007 a răspuns:

Te scoate din lista de ignore si pe urma iti trimite o cerere de prietenie!

| ɴιcoleтα a răspuns:

Dai la mess unde are lista, apoi dai Messenger - Preferences - Ignore list.
Sa iti caute id-ul apoi sa ii dea remove.

| bobitza2010 a răspuns:

Messenger->Options-> preference -> ignore list -> nume cont tau -> remove ignore