| BeHappy_7009 a întrebat:

O sa-mi instaleze cineva zilele astea windows 7, si vreau sa-mi salvez cateva fisiere, cum pot face asta? ce trebuie sa fac ca sa pot sa-mi salvez fisierele respective?

Răspuns Câştigător
| dyannee a răspuns:

Le muti pe toate de pe Desktop, Local Disk C si My Documents in Local Disk D sau E.

8 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Can iti reinstalezi windows-ul are treaba doar cu partitia unde se afla windows-ul (in general C), de celelalte partitii daca nu ai virusi sau vreun fel de problema nu ar trebui sa se atinga. Deci tu ii spui sa-ti formateze doar partitia unde se afla windows-ul

| razvanz a răspuns:

Le copiezi in alta partitie (Local Disk) decat cea in care este Windowsul actual. Daca ai doar o partitie, o alta solutie este sa le copiezi pe un stick.

| Incubus a răspuns:

Doar sa le muti in alta partitie decat C,
problema este cu programele:daca au fost instalate sunt si sanse sa nu mearga dupa instalare chiar daca salvezi folderul sursa

| DarkMirror a răspuns:

Iti faci o lista cu programele care iti trebuie, pentru ca daca le muti din ce vor fi 'nule' daca ma intelegi. faci o lista si dupa ce ti la instalat ti le iei de pe net.cand termini sa-mi zici si mie ca eu am windows 7 de 1 an si jumatate si te pot invata niste chestii f mijto.Succes!

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Daca sunt putine le-ai putea pune pe un stick tongue bafta!

| Krissa_2143 a răspuns:

Pai le pui pe un stick big grin

| Mirabela_6911 a răspuns:

Simplu. Le pui pe un stick.
Succes`:*

| UPS-SISTEMUL-E-MORT-NB a răspuns:

Le multi in partitia d iar in c se va instala windowsul