| Raul_Costea_1992 a întrebat:

Buna oameni, am un telefon Allview V1 viper si nu stiu de ce pot sa folosesc doar memoria interna a telefonului, adica doar 2 GB din 16 cat are telefonul, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Ori ai foarte multe jocuri si aplicatii pe el, ori are telefonul o buba. De regula te lasa sa folosesti cam jumatate din memoria totala, niciodata pe toata deoarece ocupa si sistemul de operare si aplicatiile preinstalate o mare parte din aceasta.