| mara11654 a întrebat:

Oare de ce imi merge netu de la telefon asa de prost? ..Inainte era ca fulgerul.sad

Funda!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pai..depinde!
Adica.3G-ul?
Pai da, mai inteleg - mai pierzi semnal - nu ar trebui sa te astepti ca in lift sa ti se miste ca fulgerul - dar sa se miste tot timpul asa..incearca sa te duci la un service! Sau daca mai e in garantie, la orangevodafonecosmotezapp etc!
Succes!

| mara11654 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Pai de 3 saptamani mereu merge ca naiba...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru mara11654):

Salut!
Deci clar nu este de la semnal! Ti-am zis! Du-te la un service, su daca mai e in garantie, de la ..ala la care esti abonat

| mara11654 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Ok.mersihappy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la retea.Din cauza semnalului.

| Danyelytha a răspuns:

Poate este de la retea.
Si mie mi se intamplasad

Ba merge ok ba ca melcul

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Reteaua este de vina o sa vezi ca poate are sa ti-o ia cateodata si cateodata nu.