| DEJ a întrebat:

tongue Deci... Am o problema cu facebook Am vurt sa-mi fac alt cont de facebook pe acelasi id cu contul de facebook principal..si am primit un mail si am dat pe acel link si pf... Acum merge doar contul "secundar" si nu stiu cum sa fac intru iar pe cel "principal" Scuzati categoria! FUNDA!big grin

4 răspunsuri:
| NatashaaNat a răspuns:

Dacă e pe acelaşi id să nu te astepti să îţi meargă ambele. Mai fă-ţi un id si fa acolo contul principal sau cel care nu-ţi merge.
Baftă sper că te-am ajutat.

| DEJ explică (pentru NatashaaNat):

Cum adica?

| NatashaaNat a răspuns (pentru DEJ):

Deci dacă fb e pe acelasi id de mess nu îţi va merge, fă un cont de fb pe un singur id de mess

| DEJ explică (pentru NatashaaNat):

Eu vreau sa imi pastrez contul "principa". si cel "secundar" sa dispara!