| dragutzyka29 a întrebat:

Parintii mi-au cumparat o imprimanta hp DESKJET F2480. Cei care aveti aceasta imprimanta, imi puteti spune cum se foloseste scanerul.Iti trebuie un program? Unde trimitedocumentele etc. Funda pentru raspunsul cel mai complex.

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

Bun, deci mai intai trebuie instalat programul ala de pe CD-ul pe care ti l-au dat, cand ai cumparat-o. Si dupa deschizi programul, cred ca se numeste HP Solution Center. Si acolo jos in stanga scrie ''Home''. Dai acolo si o sa-ti apara mai multe optiuni. Tu dai la Scan document, trebuie sa alegi cum vrei sa fie scanata imaginea, si dupa dai ''OK''.
Sper ca ai inteles. laughing Daca nu, trimite-mi un mesaj pe privat si iti explic mai detaliat. happy
Pa, pa!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru scanare eu folosesc programul ABBYY FineReader. Numai bine!

| DanSor a răspuns:

Daca e nou-nouta are manual de utilizare, acolo vei gasi tot ce ai nevoie, daca e la mana a 2-a poti cere detalii persoanei care a vandut-o.
Nu-i mare greutatewinking Succes...