| cataleya1794t59578 a întrebat:

Buna, parola mea de la Facebook a ramas salvata in telefon si pot intra automat in aplicatie fara sa mai scriu parola. Insa am uitat care e parola. Cum pot afla parola fara sa o resetez?

2 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Folosesti aplicatia Facebook? sau folosesti Facebook de pe Google Chrome?
Daca din aplicatie, nu se poate fara sa o resetezi.
Daca din Chrome, poti merge la Settings - Passwords si sa cauti acolo. Dar asta merge doar daca ai un lockscreen (parola la telefon) activata. Daca nu ai lockscreen si folosesti Facebook de pe Chrome, poti intra pe pc pe google chrome, mergi Settings - Passwords, si acolo ar trebui sa fie.

| Lioana a răspuns:

Nu poti afla parola. In cazul in care iti uiti parola o poti doar reseta, dar nu o poti afla pe cea veche.
Daca e contul tau nu vad nici o problema cu resetarea parolei daca oricum nu o mai stii. Atata doar ca va trebui sa-ti salvezi noua parola in aplicatia de pe telefon.