| FataOreo a întrebat:

Pe acest e-book exista si carti in romana? Adica pot lua de pe site-urile care mi le propune el carti in limba noastra? http://www.emag.ro/ebook-reader/ebook-reader-kindle-wi-f i-6-e-ink--p45591
Ce parere aveti de el?
FUNDA!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Siteurile propuse nu au carti in limba romana dar sunt siteuri cu carti in limba romana. Uite aici: http://www.esnips.com/thumbnails.php?album=764592

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.

| FataOreo explică (pentru Salontanul):

Draga, asteptam si alte raspunsuri. Sa stii ca nu stau toata ziua pe TPU si nu mi-aduc aminte orice. Nemultumitului i se ia daru`, ai auzit de asta? Ia`ti adio de la orice, poate ma uitam azi peste intrebari, vedeam ca am uitat si iti dadeam. Dar mersi de avertisment, nu o sa mai primesti delocwinking

| Salontanul a răspuns (pentru FataOreo):

Nesimtita!

| FataOreo explică (pentru Salontanul):

Tu vorbeai? Bou lichid... oh go on