| anonim_4396 a întrebat:

Pe contul meu de Instagram nu imi apar numarul de aprecieri de la postarile altor oameni, dar pe alt cont de al meu imi apar. Stiu ca a fost un update mai demult din cauza caruia nu mai apareau numarul de aprecieri, dar nu inteleg de ce pe alt cont imi apar, iar pe cel principal nu. Si, in plus, mi-au spus si unii prieteni ca lor le apar. Exista vreo solutie in afara de a-mi instala o versiune mai veche?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://m.apkpure.com/instagram/com.instagram.android

De aici poți instala versiuni mai vechi. Vezi în josul paginii. Întâi dezinstalezi apk actual.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca pot instala o versiune mai veche, dar versiunile mai vechi nu au anumite lucruri, de exemplu filtrele sau optiunea cu muzica de la story.

| noone33 a răspuns:

Ai incercat sa-l reinstalezi? probabil este ceva bug.

| anonim_4396 explică (pentru noone33):

Da, am incercat. Am intrat si de pe alt telefon si la fel e.

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai putea apela la support. Cred ca aplicatia are ceva bug pe contul de care zici. Daca persista poti apela la un apk mai recent.

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai putea incerca pe un pc sau un laptop sa vezi daca e same.

| anonim_4396 explică (pentru noone33):

Da, e la fel si de pe laptop. Nu stiu daca e bug, adica nu e ca nu imi apar deloc. La pozele mele imi apar cate aprecieri am, dar la alte persoane imi apar persoanele care dau, dar nu imi apare cate sunt. Imi apare "si altii". Stiam ca a fost mai demult un update de la care nu mai apareau numarul de aprecieri, dar nu inteleg de ce nu e la fel la toata lumea, ca e aceeasi versiune.

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am patit nimic asemanator, probabil ca e un bug la contul acela. Singura varianta ar fi sa apelez la support. Sa le dai un mesaj fie vesel fie "nervos" cu situatia asta.

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.bbc.co.uk/......d/50434187
Am gasit si articolul asta, joaca-te putin prin setari sa vazi daca e ceva pe acolo.

| noone33 a răspuns (pentru noone33):

Am gasit ceva la "push notification" incearca sa vezi acolo ce si cum

| anonim_4396 explică (pentru noone33):

Vad ca si aici scrie ca doar unele persoane nu pot vedea numarul de aprecieri: https://help.instagram.com/119076706115857

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer sa fiu mi se pare o prostie chestia asta.Un test fara motiv sincer. Ai incercat sa vezi daca e poate de la "push notifications"?

| noone33 a răspuns (pentru noone33):

Https://snipboard.io/qkuUyT.jpg
eu sunt de la pc si il am in romana pe google chrome.

| anonim_4396 explică (pentru noone33):

Da, am incercat. Nu cred ca e de acolo. In fine, asta e. Nu ma deranjeaza foarte tare ca nu imi apare numarul de aprecieri, dar nu stiam de ce unora le apare, iar altora nu.

| noone33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles happy

| Garciaa a răspuns:

Https://modilimitado.com/ You can install older versions from here. See at the bottom of the page. First uninstall the current apk.