| AnemonaP a întrebat:

Buna,pentru a activa optinea Gasire Iphone pe telefon trebuie sa introduc contul de icloud. Mi-am facut cont,pe laptop merge sa ma loghez, insa pe telefon nu merge deloc, spune id Apple sau parola gresita. Acolo imi arata sa scriu la id Apple, exameplu@icloud.com. am introdus asa, parola o stiu foarte bine, dar nu imi merge deloc. Ce pot face?

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Sper ca pe telefon n-ai introdus la Id Apple "exemplu@icloud.com" cum ai dat de inteles. Logheaza-te cu datele care au mers pe laptop.