| Alxxzzxx a întrebat:

Pentru ce este opţiunea
" Premii Magazin "?
( de pe TPU, normal )

7 răspunsuri:
| Alxxzzxx explică:

Şi cu ce sunt folositoare monedele?

| anamariarot a răspuns:

Monedele le primesti cand raspunsul tau e apreciat de editori. Cand ai adunat suficiente monede, iti poti alege unul dintre premiile respective

| Alxxzzxx explică (pentru anamariarot):

Sunt premii virtuale sau reale?

| anamariarot a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Reale

| AstroNoot a răspuns:

Poti cumpara premii reale/virtuale cand strangi destule monede acordate de editori. Poti vedea premiile aici https://www.tpu.ro/magazin-premii

| Alxxzzxx explică:

Dar punctele pe care le primeşti când răspunzi la o întrebare cu ce te ajută?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente Pentru toate intrebarile tale, ai aici raspunsurile, scrie exact tot ce ai intrebat tu aici.
Sa ai bafta, si apropo, nu incerca sa raspunzi doar de dragul de a o face, unde nu stii, unde nu esti sigur pe tine, pentru ca iti pot da userii report + evaluare negativa a raspunsurilor tale, si nu te alegi cu nimic, decat cu suspendarea dreptului de a mai raspunde la intrebari si multe altele.